2013-2014

 POWIATOWY KONKURS PIOSENKI LUDOWEJ MALWA

I miejsce – Wiktoria Grencel kl. VI

II miejsce  - Maja Karwowska kl. IV

Wyróżnienia – Zofia Grolewska oddział przedszkolny, Daria Kordy kl. VI

 

II EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU "LIST DO OJCA"

Wyróżnienie Senatora Rzeczpospolitej Polskiej Mieczysława Augustyna  - Wiktoria Grencel kl. VI

 

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "MOJA GMINA-MOJE MIEJSCE"

Wyróżnienie – Daria Matuszczak kl. III

 

REJONOWY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI STANISŁAWA NEUNERTA

II miejsce – Maja Karwowska kl. IV

 

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY NA WIENIEC BOŻONARODZENIOWY 2013

III miejsce – Agata Kroplewska kl. IV, Damian Paszkiewicz kl. VI

Wyróżnienia – Patrycja Senger kl. IV, Agnieszka Kolonista kl. IV, Kinga Piochacz kl. VI,

Daria Kordy kl. VI

 

XIII POWIATOWY PRZEGLĄD WIDOWISK ŚWIATECZNYCH

Wyróżnienia – Maja Karwowska kl. IV, oddział przedszkolny

 

GMINNY KONKURS "BOHATEROWIE POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO W MOJEJ MAŁEJ OJCZYŹNIE"

Wyróżnienie – Paweł Biegański kl. V

 

GMINNY KONKURS HISTORYCZNY POWSTANIE WIELKOPOLSKIE

I miejsce – Wiktoria Grencel kl. VI

II miejsce – Jakub Karwowski kl. VI

wyróżnienie – Paweł Biegański kl. V

 

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "BAŚNIOWY ŚWIAT JANA BRZECHWY"

III miejsce – Martyna Mantaj kl. II, Karol Frankiewicz kl. III

Wyróżnienia – Zuzanna Placha kl. II, Wiktoria Szukała kl. II, Marta Wieczorek kl. II

 

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY NA RZEŹBĘ WIELKANOCNĄ

KATEGORIA KLAS I-III

I miejsce – Wiktoria Hyłek kl. II

III miejsce – Sara Borowska kl. III, Patrycja Zomerfeld kl. III

Wyróżnienie – Judyta Wieczorek kl. III, Daria Matuszczak kl. III

KATEGORIA KLAS IV-VI

II miejsce – Wiktoria Grencel kl. VI

Wyróżnienie – Agnieszka Kolonista kl. IV

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM - ELIMINACJE GMINNE (drużynowe)

III miejsce drużynowo-  Wiktoria Grencel kl. VI, Julia Nawrot kl. VI, Bartosz Jaworski kl. VI, Szymon Grencel kl. VI

 

II EDYCJA KONKURSU JESTEM POLAKIEM (organizowanego przez posłankę Marię Janyska)

III miejsce – Patrycja Zomerfeld kl. III

 

XXI FINAŁ REGIONALNEGO TURNIEJU MINI PIŁKI NOŻNEJ (kategoria dziewczęta 2003)

I miejsce – Maja Karwowska, Michalina Karwowska, Agnieszka Kolonista, Agata Kroplewska, Patrycja Senger, Żaneta Wieczorek - kl. IV, Sara Borowska, Patrycja Zomerfeld - kl. III

 

XI GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY W DZIERŻĄŻNIE WIELKIM

KATEGORIA KLAS V

III miejsce – Arkadiusz Nawrot kl. V

KATEGORIA KLAS VI

I miejsce – Szymon Kujanek kl. VI

 

© 2013. Copyright SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLONII AMERYKAŃSKIEJ W GULCZU    |    Projekt i realizacja: rozwojowi.com