2015-2016

Nasz udział w konkursach i zawodach:

II EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU "LIST DO TATY"

wyróżnienie - Maja Karwowska kl. VI

PUCHAR BURMISTRZA  WIELENIA W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ

KATEGORIA DZIEWCZĘTA

II miejsce - Sara Borowska, Daria Matuszczak, Natalia Rybarczyk, Judyta Wieczorek, Patrycja Zomerfeld kl. V, Maja Karwowska, Michalina Karwowska, Agnieszka Kolonista,  Agata Kroplewska, Patrycja Senger, Marta Brzeźniak kl. VI

XVII POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI "KOCHAĆ POEZJĘ"

wyróżnienie - Maja Karwowska kl. VI

XVII REJONOWY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI STANISŁAWA NEUNERTA

III miejsce - Patrycja Senger kl. VI

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI "WIERSZE MARII KONOPNICKIEJ"

KATEGORIA KLASY IV-VI

II miejsce - Patrycja Senger kl. VI

KATEGORIA KLASY I-III

III miejsce - Jagoda Nowak kl. II

wyróżnienie - Sandra Fąferek kl. II, Amelia Grzecg, Kinga Grencel kl. III

XV GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY POD HASŁEM "ORTOGRAFIA NA WESOŁO"

II miejsce - Damian Barłożek kl. VI

wyróżnienie - Martyna Mantaj kl. IV, Maja Karwowska kl.VI

GMINNY BOŻONARODZENIOWY KONKURS PLASTYCZNY PT. "ANIOŁ NASZYCH ŚWIĄT"

wyróżnienie - Marcelina Bak kl. II, Hubert Bak kl. IV, Judyta Wieczorek kl. V

GMINNY KONKURS HISTORYCZNY POWSTANIE WIELKOPOLSKIE

III miejsce - Maja Karwowska kl. VI

wyróżnienie - Patrycja Senger

wyróżnienie - Daria Matuszczak

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY POWSTANIE WIELKOPOLSKIE

II miejsce - Bartosz Grencel kl. IV, Damian Barłożek kl. VI

III miejsce - Anna Pujanek kl. I, Patryk Pujanek kl. III

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM - eliminacje gminne

II miejsce - drużyna uczniów: Mikołaj Piochacz kl. V, Maja Karwowska kl. VI, Patrycja Senger kl. VI, Damian Barłożek kl. VI

GMINNY KONKURS PALSTYCZNY "ILUSTRACJA DO WIERSZY MARII CHOTOMSKIEJ"

I miejsce - Anna Stegmann kl. II

II miejsce - Amanda Uran kl. II

III miejsce - Zofia Grolewska kl. I, Antoni Placha kl. I, Bartosz Zomerfeld kl. II

wyróżnienie - Julia Szóstak kl. I, Anna Pujanek kl. I, Fabian Grencel kl. I, Hubert Laskowski kl. I, Sandra Fąferek kl. II, Olaf Kaźmierek kl. II, Amelia Grzech kl. III

MISTRZOSTWA GMINY W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

KATEGORIA CHŁOPCY KLAS VI

II miejsce - Damian Barłożek

KATEGORIA DZIEWCZĘTA KLAS VI

V miejsce - Maja Karwowska

KATEGORIA CHŁOPCY KLAS V

V miejsce - Mikołaj Szukała

XII POWIATOWY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

KATEGORIA KLAS VI

II miejsce - Damian Barłożek

KATEGORIA KLAS V

II miejsce Daria Matuszczak

III miejsce Patrycja Zomerfeld

VII KONKURS EKOLOGICZNY pt. "CAŁY ŚWIAT CHCE ODETCHNĄĆ CZYSTYM POWIETRZEM"

II miejsce - Amanda Uran kl. II

wyróżnienie - Zuzanna Sikorska kl. II

POWIATOWY KONKURS NA BRYŁĘ PRZESTRZENNĄ "WESOŁA KRWINKA"

II miejsce - Zuzanna Placha kl. IV, Patrycja Senger kl. VI

MISTRZOSTWA GMINY W CZWÓRBOJU LA W WIELENIU

KATEGORIA CHŁOPCY

II miejsce - drużyna: Tomasz Jany, Damian Barłożek, Dawid Górczewski kl. VI, Karol Frankiewicz, Mikołaj Szukała kl. V, Hubert Bak kl. IV

KATEGORIA DZIEWCZĘTA

III miejsce - drużyna: Patrycja Senger, Maja Karwowska, Michalina Karwowska kl. VI, Patrycja Zomerfeld, Sara Borowska, Natalia Rybarczyk kl. V

III MEMORIAŁ LEKKOATLETYCZNY IM. BOLESŁAWA SOŁTYSIKA

DZIEWCZĘTA

bieg na 600 m

III miejsce - Maja Karwowska kl. VI

skok w dal

III miejsce - Sara Borowska kl. V

sztafeta 4 x 60

III miejsce - Maja Karwowska kl. VI, Patrycja Senger kl. VI, Michalina Karwowska kl. VI, Sara Borowska kl. V

CHŁOPCY

skok w dal

I miejsce - Damian Barłożek kl. VI

bieg na 60 m

III miejsce - Mikołaj Szukała kl. V

sztafeta 4 x 60

II miejsce - Damian Barłożek kl. VI, Mikołaj Szukała kl. V, Dawid Górczewski kl. VI, Tomasz Jany kl. VI

 KONKURS PLASTYCZNY NADNOTECKIE PĘDZLOWANIE

Nagroda dla:

Laury Borowskiej, Marceliny Bak, Anny Stegmann, Alicji Michalskiej, Julii Krenz kl. II

XII GMINNY KONKURS CZYTELNICZY CZYTELNIK ROKU

I miejsce - Martyna Mantaj kl. IV

II miejsce - Sara Borowska kl. V, Patrycja Zomerfeld kl. V

III miejsce - Agnieszka Kolonista kl. VI

XIII GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY  

II miejsce - Daria Matuszczak kl. V

 

© 2013. Copyright SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLONII AMERYKAŃSKIEJ W GULCZU    |    Projekt i realizacja: rozwojowi.com