2017-2018

Nasi uczniowie biorą udział w konkursach humanistycznych, historycznych, przyrodniczych, matematycznych, plastycznych, muzycznych i zawodach sportowych.

IV EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU "LIST DO TATY"

I nagroda - Gwidon Niżyński kl. VI

wyróżnienie - Michał Skotarczak kl. VII

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI "WIERSZE DOROTY GELLNER"

KATEGORIA KL. I-III

I miejsce - Zofia Grolewska kl. III

II miejsce - Cristina Sychel kl. II, Julia Szóstak kl. III

III miejsce - Nokola Jahns kl. III

KATEGORIA KL. IV-V

wyróżnienia - Amelia Grzech kl. V, Wiktoria Hyłek kl. VI, Nikola Koleśniak kl. VI, Martyna Mantaj kl. VI

REJONOWY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI STANISŁAWA NEUNERTA

I miejsce - Marta Wieczorek kl. VI

III miejsce - Nikola Koleśniak kl. VI

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY "ORTOGRAFIA NA WESOŁO"

I miejsce - Patryk Pujanek kl. V

II miejsce - Martyna Mantaj kl. VI

Wyróżnienie - Marta Wieczorek kl. VI

GMINNY PLASTYCZNY KONKURS BOŻONARODZENIOWY NA GWIAZDĘ BETLEJEMSKĄ

I miejsce - Cristina Sychel kl. II

BIEG SYLWESTROWY W MIAŁACH

1000 METRÓW, DZIEWCZYNY 7-10 LAT

I miejsce - Laura Borowska kl. IV

II miejsce - Sandra Rączka kl. III

1000 METRÓW, CHŁOPCY 7-10 LAT

II miejsce - Filip Pawłowski, kl. IV

V GMINNY KONKURS WIEDZY O POWSTANIU WIELKOPOLSKIM POD HASŁEM "PAMIETAMY"

KATEGORIA: UCZNIOWIE KLAS IV-VII SZKOŁY PODSTAWOWEJ

I miejsce - Martyna Mantaj klasa VI

II miejsce - Daria Matuszczak klasa VII

III miejsce - Marta Wieczorek klasa VI

V GMINNY KONKURS PLASTYCZNY O POWSTANIU WIELKOPOLSKIM POD HASŁEM "PAMIETAMY"

KATEGORIA KLAS I-III

I miejsce - Nikola Furman klasa III

II miejsce - Norbert Senger klasa II

III miejsce - Maja Cybel klasa I

KATEGORIA KLAS IV-VII

III miejsce - Sara Borowska klasa VII, Patryk Pujanek klasa V

Wyróżnienie - Bartosz Pawlak klasa VI

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY NA JAJO WIELKANOCNE

KATEGORIA: SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I-III

I miejsce - Cristina Sychel klasa II

KATEGORIA: KLASY GIMNAZJALNE W SP

Wyróżnienie - Mikołaj Szukała klasa VII

KATEGORIA: PRACA ZBIOROWA SP

III miejsce - SP Gulcz

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "ILUSTRACJE DO WIERSZY DANUTY WAWIŁOW"

KATEGORIA: SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I-III

I miejsce - Wiktoria Stochaj klasa I, Mariusz Chudy klasa I, Ignacy Placha klasa I, Igor Rybarczyk klasa II, Kacper Rzysko klasa II, Cristyna Sychel klasa II, Antoni Placha klasa III, Nikola Jahns klasa III

II miejsce - Wiktor Wiśniewski klasa II, Zofia Grolewska klasa III, Wiktor Szarzyński klasa III

GMINNY TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

II miejsce - drużyna: Sara Borowska, Judyta Wieczorek, Mikołaj Szukała, Mikołaj Piochacz - wszyscy z klasy VII

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI W ROSKU

KATEGORIA: SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I-III

I miejsce - Cristina Sychel klasa II, Zofia Grolewska klasa III

III miejsce - Julia Szóstak klasa III

KATEGORIA: SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV-VI

I miejsce - Amelia Grzech klasa V

Wyróżnienie - Nikola Koleśniak klasa VI

 

© 2013. Copyright SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLONII AMERYKAŃSKIEJ W GULCZU    |    Projekt i realizacja: rozwojowi.com