2016-2017

POWIATOWY KONKURS NA PRACĘ PRZESTRZENNĄ POD TYTUŁEM: "UL - PSZCZELI DOM"

II miejsce - Judyta Wieczorek kl. VI

III miejsce - Marta Wieczorek kl. V

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY POD HASŁEM: "PSZCZOŁY - ŻYCIODAJNE OWADY"

wyróżnienie - Sandra Fąferek kl. III

Nagroda Specjalna Komisji -  Kacper Rzysko kl. I

REJONOWY KONKURS POEZJI STANISŁAWA NEUNERTA

I miejsce - Amanda Uran kl. III i Marta Wieczorek kl. V

II miejsce - Nikola Koleśniak kl. V

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI "WIERSZE WANDY CHOTOMSKIEJ"

II miejsce - Zofia Grolewska kl. II i Amanda Uran kl. III

III miejsce - Sandra Fąferek kl. III i Amelia Grzech kl. IV

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY "ORTOGRAFIA NA WESOŁO"

II miejsce - Patrycja Zomerfeld kl. VI

GMINNY PLASTYCZNY KONKURS BOŻONARODZENIOWY "Świąteczna stajenka 2016"

I miejsce - Wiktor Szarzyński kl. II

II miejsce - Kacper Rzysko kl. I

III miejsce - Daria Matuszczak kl. VI

Wyróżnienia - Antoni Placha kl. II, Zuzanna Placha kl. V

IV GMINNY KONKURS HISTORYCZNY O POWSTANIU WIELKOPOLSKIM POD HASŁEM "WZOREM DLA NAS NA ZAWSZE"

I miejsce - Daria Matuszczak kl. VI

II miejsce - Patrycja Zomerfeld

IV GMINNY KONKURS PLASTYCZNY O POWSTANIU WIELKOPOLSKIM POD HASŁEM "WZOREM DLA NAS NA ZAWSZE"

KATEGORIA KLAS I-III

II miejsce - Wiktor Szarzyński kl. II

III miejsce - Nikola Furman kl. I

Wyróżnienie - Bartosz Zomerfeld kl. III

KATEGORIA KLAS IV-VI

II miejsce - Daria Matuszczak kl. VI

III miejsce - Sara Borowska kl. VI

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI DLA KLAS IV PT.: "RECYTUJEMY WIERSZE A. A. MILNE"

III miejsce  - Amelia Grzech kl. IV

XXVIII GMINNY KONKURS RECYTATORSKI W ROSKU

KATEGORIA KLASY IV-VI

II miejsce - Nikola Koleśniak kl. V

III miejsce - Marta Wieczorek kl. V

Wyróżnienie - Amelia Grzech kl. IV

KATEGORIA KLASY I-III

III miejsce - Zofia Grolewska

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "ILUSTRACJE DO WIERSZY DOROTY GELLNER"

II miejsce - Cristyna Sychel kl. I, Anna Stegmann kl. III

III miejsce - Nikola Furman kl. I

Wyróżnienie - Rasmie Dechkova kl. I, Julia Szóstak kl. II, Sandra Fąferek kl. III

GMINNE ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

III miejsce - drużyna: Mikołj Szukała, Daria Matuszczak, Mikołąj Piochacz, Patrycja Zomerfeld kl. VI

GMINNY KONKURS PALSTYCZNY NA WIELKANOCNĄ KURĘ 2017

KATEGORIA KLASY I-III

II miejsce - Cristina Sychel kl. I

Wyróżnienie - Marcelina Bak, Anna Stegmann kl. III

KATEGORIA KLASY IV-VI

Wyróżnienie - Patrycja Zomerfeld kl. VI

POWIATOWY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

KATEGORIA KLASY VI

III miejsce - Daria Matuszczak kl. VI

MISTRZOSTWA GMINY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH  W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM CHŁOPCÓW

II miejsce

MISTRZOSTWA GMINY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH  W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT

III miejsce

IX EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WIEDZY O POWSTANIU WIELKOPOLSKIM "TOBIE POLSKO TA KROPLA KRWI WRZĄCEJ"

FINALISTKA - Patrycja Zomerfeld

POWIATOWY KONKURS ARTYSTYCZNY "WIANEK ŚWIĘTOJAŃSKI"

KATEGORIA KLASY I-III

III miejsce - Marcelina Bak kl. III

POWIATOWY KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNY "NAD BRZEGIEM RZEKI NITEĆ ..."

KATEGORIA KLASY I-III

wyróżnienie - Anna Stegmann kl. III

wyróżnienie - Oksana Kwiatkowska kl. III

IV MEMORIAŁ LEKKOATLETYCZNY IM. BOLESŁAWA SOŁTYSIKA

SZTAFETA 4 X  60 m dziewcząt - II miejsce

SZTAFETA 4 X  60 m chłopców - II miejsce

BIEG na 60 m dziewcząt - II miejsce Sara Borowska kl. VI

BIEG na 600 m dziewcząt - II miejsce Patrycja Zomerfeld kl. VI

BIEG na 60 mchłopców - II miejsce Mikołaj Szukała kl. VI

XIV GMINNY KONKURS CZYTELNICZY "CZYTELNIK ROKU"

I miejsce - Nikola Koleśniak  kl. V

III miejsce - Patrycja Zomerfeld kl. VI

 

© 2013. Copyright SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLONII AMERYKAŃSKIEJ W GULCZU    |    Projekt i realizacja: rozwojowi.com