2014-2015

Nasz udział w konkursach i zawodach

I MEMORIAŁ LEKKOATLETYCZNY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH IM. BOLESŁAWA SOŁTYSIKA

SZTAFETA 4 X 100 m CHŁOPCÓW

III miejsce - Mikołaj Szukała kl. IV, Damian Barłożek kl. V, Arkadiusz Nawrot kl. VI, Błażej Neunert kl. VI

SKOK W DAL DZIEWCZĄT

III miejsce - Natalia Blewąska kl. VI

BIEG NA 60 m  CHŁOPCÓW

III miejsce - Mikołaj Szukała kl. IV

VII PONADPRZEDMIOTOWA OLIMPIADA EKOLOGICZNA SUBREGIONU PÓŁNOCNEJ WIELKOPOLSKI

Arkadiusz Nawrot kl. VI - zakwalifikował się do etapu ponadpowiatowego

XV TURNIEJ LEŚNY W SARBII

Udział uczniów: Maja Karwowska, Damian Barłozek kl. V, Arkadiusz Nawrot, Paweł Biegański kl. VI

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ O PUCHAR BURMISTRZA WIELENIA

KATEGORIA DZIEWCZĘTA

III miejsce

KATEGORIA CHŁOPCY

IV miejsce

XIV GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY POD HASŁEM "ORTOGRAFIA NA WESOŁO"

Wyróżnienie - Maja Karwowska kl. V

REJONOWY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI STANISŁAWA NEUNERTA

Wyróżnienie - Patrycja Senger kl. V

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY NA OZDOBĘ CHOINKOWĄ

II miejsce - Nikola Koleśniak kl. III

III miejsce - Hubert Bak kl. III

wyróżnienie - Michalina Karwowska kl. V

GMINNY KONKURS HISTORYCZNY POWSTANIE WIELKOPOLSKIE

II miejsce - Paweł Biegański kl. VI

II GMINNY KONKURS PLASTYCZNY POWSTANIE WIELKOPOLSKIE

II miejsce - Marta Wieczorek kl. III

Wyróżnienie - Nikola Koleśniak kl. III i Martyna Mantaj kl. III

POWIATOWY KONKURS WIEDZY O POWSTANIU WIELKOPOLSKIM (Fundacja Funtasto)

I miejsce - Paweł Biegański kl. VI

III miejsce - Arkadiusz Nawrot kl. VI

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY NA ZAJĄCA WIELKANOCNEGO

KATEGORIA KLASY I-III

III miejsce - Julia Krenz kl. I, Weronika Piotrowicz kl. I

KATEGORIA KLASY IV-VI

Wyróżnienie - Agata Kroplewska kl. V

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "BOHATEROWIE WIERSZY MARII KONOPNICKIEJ"

II miejsce - Wiktoria Szukała kl. III, Marta Wieczorek kl. III

III miejsce - Amanda Uran kl. I, Kinga Grencel kl. II

Wyróżnienie - Martyna Mantaj kl. III, Nikola Koleśniak kl. III, Sandra Fąferek kl. I, Anna Stegmann kl. I, Laura Borowska kl. I, Karolina Ciesiółka kl. II, Oskar Szóstak kl. II

 OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

Eliminacje Gminne

III miejsce - drużyna uczniów klsy VI: Kinga Graś, Arkadiusz Nawrot, Błażej Neunert, Zuzanna Rzysko

XIII POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

II miejsce - Arkadiusz Nawrot kl. VI

X POWIATOWY KONKURS SIENKIEWICZOWSKI

KATEGORIA: KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

Wyróżnienie - Zuzanna Rzysko kl. VI

MISTRZOSTWA GMINY W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

KATEGORIA CHŁOPCÓW ROCZNIK 2003

I miejsce - Damian Barłożek kl. V

KATEGORIA DZIEWCZĄT ROCZNIK 2003

III miejsce - Maja Karwowska kl. V

GULCZ CUP 2015

KATEGORIA DZIEWCZĘTA

II miejsce - UKS "Orzeł" Gulcz I

III miejsce - UKS "Orzeł" Gulcz II

KATEGORIA CHŁOPCY

III miejsce - UKS "Orzeł" Gulcz

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR 2015

Wyróżnienie - Daria Matuszczak kl. IV

XII GMINNY KONKURS CZYTELNICZY "CZYTELNIK ROKU"

II miejsce - Damian Barłożek kl. V

III miejsce - Agnieszka Hyłek, Paweł Biegański, kl. VI

Wyróżnienie - Zuzanna Rzysko, Kinga Graś, Natalia Blewąska kl. VI

XXII REGIONALNY TURNIEJ MINI PIŁKI NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I UKS

II miejsce - drużyna dziewcząt 2003

"MOJA CZYSTA OKOLICA" - KONKURS PLASTYCZNY

Wyróżnienie - Marta Wieczorek kl. III, Agnieszka Kolonista kl. V

II MEMORIAŁ LEKKOATLETYCZNY IM. BOLESŁAWA SOŁTYSIKA

BIEG 60 M - KATEGORIA CHŁOPCY

II miejsce - Damian Barłożek kl. V

SKOK W DAL KATEGORIA CHŁOPCY

III miejsce - Mikołaj Szukała kl. IV

SZTAFETA 4 x 60 KATEGORIA CHŁOPCY

II miejsce - Mikołaj Szukała kl. IV, Tomasz Jany, Damian Barłożek, kl. V, Arkadiusz Nawrot kl. VI

SZTAFETA 4 x 60 KATEGORIA DZIEWCZĘTA

III miejsce - Sara Borowska kl. IV, Patrycja Senger, Maja Karwowska, kl. V, Dominika Piaskowska kl. VI

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

II miejsce - chłopcy

V OGÓLNOPOLSKI KONKURS PALSTYCZNY "BEZPIECZNIE NA WSI - ZWIERZAKI TO NIE PLUSZAKI"

Etap regionalny

III miejsce - Marta Wieczorek kl. III

Wyróżnienie - Martyna Mantaj kl. III, Daria Matuszczak kl. IV

XII GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY DZIERŻĄŻNO WIELKIE 2015

KATEGORIA KLASY IV

II miejsce - Daria Matuszczak kl. IV

KATEGORIA KLASY V

II miejsce - Maja Karwowska kl. V

KATEGORIA KLASY VI

II miejsce - Arkadiusz Nawrot kl. VI

 

© 2013. Copyright SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLONII AMERYKAŃSKIEJ W GULCZU    |    Projekt i realizacja: rozwojowi.com