Sportowa reprezentacja szkoły w Wieleniu

10 | 06 | 2019

« powrót

7czerwca w Wieleniu odbył się VI Memoriał Lekkoatletyczny im. Bolesława Sołtysika. Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie z klas 5 i 6. Drużyny dziewcząt i chłopców odniosły duży sukces. W klasyfikacji drużynowej dziewczęta jaki i chłopcy zajęli 3 miejsce. Warto przedstawić sukcesy naszych zawodników w tych zawodach.

W skoku w dal Jakub Jany zajął I miejsce, Kinga Grencel IV, w biegu na 1000 m chłopców Paweł Zomerfeld zajął III miejsce, a w biegu na 600 m Agata Ciesiółka IV.W eliminacjach biegu na 60 m dziewcząt Zuzanna Sikorska zajęła II miejsce, a w finale IV. Sztafeta dziewcząt zajęła IV miejsce, a chłopców III.

Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze osiągając bardzo dobre wyniki.